Hanácká Slavia odjížděla z Frýdku-Místku i přes převahu s prázdnou

07.08.2018
V horkém sobotním odpoledni zahájili Hanáci na stadionu loňského účastníka druhé ligy nový ročník MSFL. Nový trenér Bronislav Červenka nemohl počítat s distancovanými zkušenými hráči Hlochem a Motalem, ale naopak mohl využít všechny posily. Hanáci i přes větší herní převahu a velké šance nedokázali odpovědět na vedoucí branku domácích z 8.minuty.

Komentář trenéra Bronislava Červenky: "Od začátku utkání bylo vidět, že Frýdek-Místek bude v zápase vycházet z poctivé obrany a bude hrát spíše na rychlý protiutok. V úvodu jsme si nepohlidali jednoduchou situaci a po autovém vhazování z vlastni poloviny se soupeř dostal do rychlého brejku a potrestal nás, prakticky z jediné střely na naši branku. Celý zápas jsme měli velkou územni převahu, vypracovali jsme si dost slušných příležitostí, bohužel jsme je nevyužili a nedokázali vstřelit gól, chyběl nám buď klid v zakončeni, nebo přesnější předfinálni a finálni přihrávka. I přesto, že hra byla v některých úsecích slušná, musíme být v dalším zápase přesnější a zrychlit ještě více naši hru. Dnes nám také chyběl větší důraz a ochota se prosadit v pokutovém území soupeře".

MFK FRÝDEK MÍSTEK - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 1:0 (1:0)

Branky: 8. Strnad Patrik. Rozhodčí: Kulička Radek - Silný Zdeněk, Grečmal Michal. Delegát: Kubíček Jaroslav. Diváků: 427.
MFK Frýdek-Místek: Mrozek – Farský, Bialek, Literák, Švrček – Strnad, Vokoun (54. Mrkvička), Smékal, Hruška (82. Ciesarík) - Velička (61. Kutáč) – Varadi. Trenéři: Jan Žižka a Josef Sláma.
SK HS Kroměříž: Kofroň - Hirsch (76. Marchuk), Matoušek, Prajza, Jeleček - Cupák, Okleštěk - Krhut (86. Šmerda), Kovář, Mlýnek - Silný. Připraven Floder - Vyhlíd, Dvořák. Trenér: Bronislav Červenka.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Kroměřížska