Hokejisté Kroměříže chtějí ve Vel-mezu ukázat sílu a morálku

02.10.2018
Ilustrační foto
Nikdy se nikam nejede prohrát, nějaké utkání "odjezdit"... Na Hanáky čeká v sobotu zápas na Vysočině, stadion Velkého Meziříčí, kde "hoří" led pod nohama. Nejedou ale ustrašení tam, kde skoro před třemi lety usilovali o postup v sérii play-off s budoucím vítězem. Jsou to pořád hezké vzpomínky, ale hledí dopředu, k sobotě 6. října, a věří, že jejich barvy udělají všechno pro dobrý výsledek, rozproudí všemi řadami kvalitní, bojovný hokej!

Zápas 5. kola Krajské ligy mužů začíná na ledě Horáckého hokejového klubu Velké Meziříčí v sobotu v 17:30. Dlouho odsud nepřivezli kroměřížští bod či body, ale v krajském přeboru 2018/19 se může stát všecko. Vyrovnaná, pulzující soutěž prohání i favority. Padl i Hodonín, ztrácejí Boskovice atd. Před rokem prohrál  HK Kroměříž ve Vel-Mezu vysoko, ale skvělý výkon tam podal v únoru 2017... Jenom "drobnostmi" jej domácí přetlačili a porazili 4:2. Na prťavém kluzišti, kde znají každý odraz puku a umějí hostům zavařit. O minulém víkendu přejeli 7:3 i Boskovice.

Kroměřížští muži mají v nohou čerstvě dva zápasy – povedený a nepovedený. Příjemný večer připravili lidem ve středu vítězstvím 7:4 s Hodonínem. Poté však nenašli protizbraň na výborný Uherský Brod, kterému podlehli 2:7.

Věří, že pojedou na Vysočinu v co nejsilnější sestavě, že se bude dařit jak borcům starším, tak i juniorům. Věří "v duši a srdce týmu", který se nepoddá a odbojuje duel až po posledního střídání.

Nikdy neskončilo Velké Meziříčí bez domácích ztrát, jako to dokázal v sezoně 2014/15 Hokejový klub Kroměříž! Musí si věřit, něco přece umí! Musí dřít a bojovat. Právě "mladým" ambice a sebedůvěra nechybějí.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kroměřížska