Hokejisty Kroměříže čeká o víkendu šest domácích bitev

07.12.2018
Ilustrační foto
Nadcházející víkend provází nejedno očekávání. Dobrý los "očkuje" všechny 4 celky žáků. Ale žádný los a žádné "chutě" ještě body nezařídily. Hokejový klub Kroměříž se pustí do šesti domácích bitev a do dvou zápasů venku. Nejmladší ročníky pak právě na cizím ledě čekají 3 turnaje.

Muže uvidíme doma opět v sobotu večer. Úkol je jim dán jasný a jednoznačný. Nenechat se ani o bod připravit Uherským Hradištěm. Hosté mají kolísavou formu. V úvodu Krajské ligy prohrávali, avšak poté se zvedli, a to i výsledkově. Jistě ani oni nevzdali motivaci dostat se do play-off. Mají tým dost nečitelný a v minulých duelech v Kroměříži uměli hráče prohnat i porazit. Kroměřížští se teď musí koncentrovat, vyvarovat chyb a bojovat. Mají jména v mančaftu, která to celé mohou rozhodnout!

Juniorka jede k náročnému boji do Opavy. Opava je stále aspirantem na postup do extraligy. V Kroměříži hráče navíc zevrubně prověřila, když jim unikla do pětigólového trháku. Junioři však už mají v nohou utkání s každým ze sedmi soupeřů a "nevyhořeli" s nikým. Mohli by taky oživit vzpomínky z minulé sezony staršího dorostu, kdy asi nejlepší venkovní mače sehráli v Ostravě... Taky na severu, taky nebyli favoritem!

Dvěma zápasy bude testována forma dorostu. V sobotu jede do Znojma, které už od října třikrát porazil (jednou na nájezdy) a osmi góly v městě Přemyslovců onehdy vystřílel titul v "úvodní ligové skupině". O to více budou chtít Znojemští splácet všechny ty porážky. Mají výborný celek, jinak by nebyli ve finálové nadstavbě. Druhý protivník přijede za Hanáky. V neděli budou hráči v Kroměříži fandit proti Brumovu-Bylnici. A tým snad bude makat! Valaši bývají sebevědomí, a tím spíš jim nechtějí kroměřížští body či bodíkem podstrojovat.

Elitní týmy starších a mladších žáků na to doma vjedou už v sobotu. Soupeřem je Třebíč, je "hratelná" – minimálně to "není žádná Kometa". Hokejisté Kroměříže se musí porvat o výsledky, musí se na ledě upsat svému zápasu! Starším žákům všichni přejí už 3. výhru – potvrzení návratu do sezony. Žákovské "béčko" a "déčko" hostí v neděli Uherský Brod a měla by dokonat celý ten úspěšný týden. Všichni budou fandit, co to dá.


Dvou turnajů na malých hřištích se účastní 4. třídy. V sobotu jedou "áčko" s "béčkem" do Brodu, kde potkají domácí a Zlín. V neděli míří "céčko" a "déčko" do Brumova. Tam je čekají Brumované a Uherské Hradiště. Můžete poslat na dálku podporu i do Vsetína, kde se o výhry pokusí "druháci". V neděli hrají se samými Valachy! Se Vsetínem a s Valašským Meziříčím.

Hokejový víkend

sobota 8. 12.
9:30 – mladší žáci "C" hostí Třebíč
11:30 – starší žáci "A" se doma pustí do Třebíče
17:00 – muži zvou domácí fandy proti Hradišti

15:30 – dorost se představí ve Znojmě

4. třídy (A, B) mají turnaj v Brodě – hrají proti Brodu a Zlínu

neděle 9. 12.
9:30 – dorost doma čelí Brumovu-Bylnici
12:00 – mladší žáci "D" se doma postaví Brodu
14:00 – starší žáci "B" vytáhnou doma na Brod

18:30 – juniorku ve Slezsku prověří Opava

4. třídy (C, D) se ukážou na turnaji v Brumově – chtějí uspět proti Brumovu a Hradišti
2. třídy se ve Vsetíně utkají se Vsetínem a s Val-Mezem

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kroměřížska