Přehlídku kroměřížských sportovních oddílů si nenechalo ujít zhruba 500 dětí

12.09.2018
Přehlídku sportovních klubů a tělovýchovných jednot působících na území města Kroměříže si v sobotu na Velkém náměstí nenechalo ujít zhruba 500 dětí. Program pro ně připravili členové patnácti klubů, kteří předvedli ukázky své činnosti a snažili se také do svých řad přilákat nové adepty. Akci pořádala radnice.

„Děti se mohly seznámit s rozmanitými druhy sportů od fotbalu, lyžování, florbalu, orientačního běhu, tenisu až po bojové sport, taneční skupiny a mažoretky,“ popsal vedoucí radničního odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek.

Akce se zúčastnil Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, Taneční klub Gradace Kroměříž, Klub sportovního lyžování BTL Kroměříž, SK Hanácká Slavia Kroměříž, Capoeira Kroměříž a Capoeira Ginga Mundo Zlín, TJ Slavia Kroměříž – rekreační sport, Dráček, oddíl Karate Goju Ryu, T. J. Sokol Kroměříž taneční klub a break dance, TK Henzely - Swing, Lodní Sporty Kroměříž, TC Bajda Kroměříž, SFK Kozel Počenice, Hokejový klub Kroměříž, Mažoretky Jany Pavlíčkové a Cyklistický oddíl Kostelany.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kroměřížska